Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Informacja dot. likwidacji punktów ogólnodostępnych do selektywnej zbiórki odpadów opakowaniowych

Data publikacji: 2015-01-14, Data modyfikacji: 2015-01-14
A A AWydrukDrukuj  
 
W nawiązaniu do artykułów na portalach informacyjnych, Urząd Miejski informuje, iż punkty ogólnodostępne są w trakcie likwidacji (za wyjątkiem punktów na terenie zabudowy wielorodzinnej) ze względu na powtarzające się incydenty pozostawiania odpadów zmieszanych wokół pojemników przeznaczonych do selektywnej zbiórki, a także wyposażenia nieruchomości zamieszkałych w pojemniki na odpady komunalne.

Pełna treść wiadomości na: http://www.wieruszow.pl/gospodarka-odpadami/828-informacja-dot-likwidacji-punktow-ogolnodostepnych-do-selektywnej-zbiorki-odpadow-opakowaniowych
wieruszow.pl, Źródło artykułu: wieruszow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  wieruszowski

  Powiat wieruszowski - powiat w województwie łódzkim (południowo-zachodni rejon) z siedzibą we Wieruszowie. Powiat utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Należy do niego gminy: Wieruszów, Bolesławiec, Czastary, Galewice, Lututów, Łubnice, Sokolniki.

  Rzeka Prosna czeka na wszystkich miłośników kajakarstwa, a ponadto oferuje bogactwo ryb. Wędkarze i grzybiarze odnajdą tu wiele miejsc dla siebie. Turystów kuszą piękne lasy, czyste powietrze, stare kościoły oraz kapliczki. Okazałe pomniki przyrody i rzadkie okazy roślin w rezerwatach sprawiają, że cisza i spokój są na wyciągnięcie ręki, szczególnie że bogatą ofertę mają tu wiejskie pensjonaty i gospodarstwa agroturystyczne.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola