Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Wystawa w bibliotece

Data dodania: 2018-11-16
W Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wieruszowie do końca roku można oglądać kolejną wystawę. Tym razem są to prace uczestników Środowiskowych Domów Samopomocy. Autorami prac s... więcej »
 
 

Porozumienie MSWiA i związków zawodowych...

Data dodania: 2018-11-09
        W czwartek (8 listopada br.) minister Joachim Brudziński i przedstawiciele strony społecznej podpisali porozumienie kończące akcję protestacyjną. W ramach wypra... więcej »
 
 

Czytam sobie z kotylionem czyli o psie Marszałka...

Data dodania: 2018-11-09
8 listopada 2018r w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wieruszowie uczniowie z klasy I a wraz wychowawczynią Arletą Kielańską ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II uczestniczyli w wyjątkow... więcej »
 
 

Wieruszowski Słownik Biograficzny

Data dodania: 2018-10-30
Wieruszowski Słownik Biograficzny to publikacja, która prezentuje osoby znane i szczególnie zasłużone dla Wieruszowa. Słownik został wydany w w 650-rocznicę powstania naszego miasta. Do ... więcej »
 
 

Wystawa Jana Stencla

Data dodania: 2018-10-19
18 października w siedzibie biblioteki o godz. 12.00 miało miejsce otwarcie wystawy Jana Stencla, malarza mieszkającego w Walichnowach. Pan Jan jest samoukiem. Jego malarstwo cechuje różnorodnoś... więcej »
 
 

Sprzedaż drewna - Ogłoszenie

Data dodania: 2018-10-18
Powiatowy Zarząd Dróg w Wieruszowie  Powiatowy Zarząd Dróg w Wieruszowie, ul. Waryńskiego 14, 98-400 Wieruszów prowadzi sprzedaż drewna dla firm oraz odbiorców indywidualnych. I... więcej »
 
 

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Data dodania: 2018-10-12
  „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”, to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożar&... więcej »
 
 

Wystawa malarska prac Jana Stencla

Data dodania: 2018-10-12
Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie serdecznie zaprasza na wystawę malarską prac Pana Jana Stencla zatytułowaną “Moje obrazy”. Otwarcie wystawy 18 października 2018 roku o godzinie 12.... więcej »
 
 

Uroczysta Gala 20-lecia Powiatu Wieruszowskiego

Data dodania: 2018-10-08
Samorząd Powiatu Wieruszowskiego 6 października br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie świętował swoje 20-lecie. Uroczysta gala z tej okazji, poł... więcej »
 
 

Uroczyste Obchody 100-lecia Niepodległości Polski

Data dodania: 2018-10-04
W dniu 6 października 2018 r. w ZSP im. St. Staszica w Wieruszowie odbędą się uroczyste Obchody 100-lecia Niepodległości Polski oraz 20-lecia Samorządu Powiatowego i powrotu powiatu wieruszowskie... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 89
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  wieruszowski

  Powiat wieruszowski - powiat w województwie łódzkim (południowo-zachodni rejon) z siedzibą we Wieruszowie. Powiat utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Należy do niego gminy: Wieruszów, Bolesławiec, Czastary, Galewice, Lututów, Łubnice, Sokolniki.

  Rzeka Prosna czeka na wszystkich miłośników kajakarstwa, a ponadto oferuje bogactwo ryb. Wędkarze i grzybiarze odnajdą tu wiele miejsc dla siebie. Turystów kuszą piękne lasy, czyste powietrze, stare kościoły oraz kapliczki. Okazałe pomniki przyrody i rzadkie okazy roślin w rezerwatach sprawiają, że cisza i spokój są na wyciągnięcie ręki, szczególnie że bogatą ofertę mają tu wiejskie pensjonaty i gospodarstwa agroturystyczne.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola