Belka
Sobota, 20 Października 2018   imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Sprzedaż drewna - Ogłoszenie

Data dodania: 2018-10-18
Powiatowy Zarząd Dróg w Wieruszowie  Powiatowy Zarząd Dróg w Wieruszowie, ul. Waryńskiego 14, 98-400 Wieruszów prowadzi sprzedaż drewna dla firm oraz odbiorców indywidualnych. I... więcej »
 
 

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Data dodania: 2018-10-12
  „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”, to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożar&... więcej »
 
 

Wystawa malarska prac Jana Stencla

Data dodania: 2018-10-12
Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie serdecznie zaprasza na wystawę malarską prac Pana Jana Stencla zatytułowaną “Moje obrazy”. Otwarcie wystawy 18 października 2018 roku o godzinie 12.... więcej »
 
 

Uroczysta Gala 20-lecia Powiatu Wieruszowskiego

Data dodania: 2018-10-08
Samorząd Powiatu Wieruszowskiego 6 października br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie świętował swoje 20-lecie. Uroczysta gala z tej okazji, poł... więcej »
 
 

Uroczyste Obchody 100-lecia Niepodległości Polski

Data dodania: 2018-10-04
W dniu 6 października 2018 r. w ZSP im. St. Staszica w Wieruszowie odbędą się uroczyste Obchody 100-lecia Niepodległości Polski oraz 20-lecia Samorządu Powiatowego i powrotu powiatu wieruszowskie... więcej »
 
 

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Data dodania: 2018-09-28
Obchodzony 29 września 2018r Dzień Głośnego Czytania stał się znakomitą okazją do zaproszenia dzieci do Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieruszowie. Uczestnikami spotkania byli uczniowie ... więcej »
 
 

Konkurs Literacko-Historyczny z okazji stulecia...

Data dodania: 2018-09-17
Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Literacko-Historycznym z okazji stulecia odzyskania niepodległości. Celem konkursu jest zainteresowanie młodzieży historią swojego regionu i swojej rodzi... więcej »
 
 

Wystawa - torby ekologiczne

Data dodania: 2018-09-11
Od dziś w bibliotece można oglądać wystawę prac uczestników XV Powiatowego Konkursu Ekologicznego ph.: “Otwórz oczy na świat…”, którego finał miał mie... więcej »
 
 

Narodowe Czytanie 2018. Podziękowania

Data dodania: 2018-09-10
Tegoroczna odsłona Narodowego Czytania odbyła się w roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Tym razem wybraną lekturą zostało “Przedwiośnie” Stefana %... więcej »
 
 

Poezja Jadwigi Tomalkiewcz

Data dodania: 2018-07-30
Jadwiga Tomalkiewicz to Wieruszowianka i autorka wielu tomików wierszy min.: „Krajobraz mojego serca”, „Modlitwy znad Prosny”, „Z oddali”, „Błaganie o miłosierdzie w wieru... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 88
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  wieruszowski

  Powiat wieruszowski - powiat w województwie łódzkim (południowo-zachodni rejon) z siedzibą we Wieruszowie. Powiat utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Należy do niego gminy: Wieruszów, Bolesławiec, Czastary, Galewice, Lututów, Łubnice, Sokolniki.

  Rzeka Prosna czeka na wszystkich miłośników kajakarstwa, a ponadto oferuje bogactwo ryb. Wędkarze i grzybiarze odnajdą tu wiele miejsc dla siebie. Turystów kuszą piękne lasy, czyste powietrze, stare kościoły oraz kapliczki. Okazałe pomniki przyrody i rzadkie okazy roślin w rezerwatach sprawiają, że cisza i spokój są na wyciągnięcie ręki, szczególnie że bogatą ofertę mają tu wiejskie pensjonaty i gospodarstwa agroturystyczne.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola